Dmuchańce / Dmuchane Zamki

BouncyCastle

Cena

Więcej

Klasyczny zamek dmuchany to najczęściej wybierana atrakcja na imprezy skierowane do młodego odbiorcy. Sprzęt pozwala wyżyć się ruchowo nawet najbardziej niespożytym wulkanom dziecięcej energii. Maluchy mają okazję skakać, gonić i przewracać się do woli bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu, a przy tym bawiąc się doskonale!

SoftMountain

Cena

Więcej

Nowość! Nietuzinkowy kształt zamku pozwala na jeszcze więcej świetnej zabawy! Wyrastająca ze środka wielka góra urozmaica dmuchany krajobraz zabaw o nowe możliwości. Jej obły kształt i duża sprężystość pozwalają się na nią wspinać i skakać jeszcze wyżej!


W ramach naszych usług zajmujemy się wynajmem dmuchanych zamków. W ostatnich latach uwielbiane przez dzieci dmuchańce stały klasycznym wyposażeniem każdej większej imprezy plenerowej. Coraz częściej jednak wynajmuje się dmuchane zamki na mniejsze wydarzenia, w tym też prywatne. Tak zwane skakańce sprawiają niewiarygodną radość wszystkim dzieciakom, które mają ochotę na odrobinę ruchowego szaleństwa. Oferowane przez nas zamki można wynająć na terenie całej Polski, a nasze siedziby znajdują się w Poznaniu i Łodzi.