Urodziny

Dla dziecka to najważniejszy dzień w roku. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zrobimy wszystko, żeby Państwa pociecha przeżyła go wyjątkowo!

Dojeżdżamy do klienta, aby zorganizować urodzinki w domu, mieszkaniu czy ogrodzie.

W ramach pakietów zapewniamy:
1 1 1
1

Cena: od 299 zł

Klasyczne

Więcej

Czy wiesz jak wielka jest największa bańka mydlana? Gdzie kwitną balonowe kwiaty? Jak oswoić mrówkojada? Podczas klasycznych urodzin dzieci poznają odpowiedzi na wszystkie te pytania!

Wraz z pełnymi energii animatorami rozegrają mnóstwo gier i zabaw. Czekają na nie również konkursy z nagrodami! Urządzimy urodzinowe warsztaty plastyczne, będziemy śpiewać i tańczyć. Wszyscy otrzymają pyszny, słodki poczęstunek, a dla solenizanta przygotowana będzie specjalna niespodzianka!

kids2

Cena: od 299 zł

Piracki Abordaż

Więcej

Dzieciaki razem z naszymi wesołymi animatorami przeistoczą się w załogę groźnego pirata Czarnobrodego i wypłyną w zaczarowany rejs po lazurowym morzach.

Czyhać tam będzie sporo niebezpieczeństw i przedziwnych potworów. Na każdej napotkanej wyspie czeka niepowtarzalna przygoda, a na odważnych nawet ukryty skarb!

Cena: od 299 zł

Saloon

Więcej

Pociechy wraz z miejscowym szeryfem przygotują listy gończe oraz powstrzymają groźnych bandytów przed napadem na bank. Z pędzącego z ogromną prędkością pociągu ocalą damy które znalazły się w potrzasku. A w nagrodę, jak przystało na prawdziwych twardzieli, zasmakują wody ognistej (bezalkoholowej ma się rozumieć). Wraz z lokalną ludnością indiańską zbudują barwny totem, zapolują na stado bizonów i nauczą się strzelać z łuku! Oczywiście zatańczą też salonowego kankana.

olimpiada

Olimpiada

Cena: od 399 zł

Więcej

Pokażemy kto tu rządzi! Sportowe współzawodnictwo w najlepszym stylu obudzi w dzieciarni ducha rywalizacji i nauczy zasad fair play. Rozegramy mecze w systemie ligowym, tak aby wyłonić mistrza drużynowych rozgrywek oraz najlepszego z najlepszych! Kiedy na zewnątrz nie sprzyja pogoda, poruszamy się w pomieszczeniu, dzięki technologii Kinect!

magia

Magia potagia

Cena: od 299 zł

Więcej

Hokus pokus! Solenizant i urodzinowi goście magicznym sposobem zamienią się w czarodziejski sabat! Wiedźmy i czarodzieje poznają tajemnicze arkana starożytnej i potężnej magii. Urządzimy wyścigi na miotle, nauczymy się zaklinać w kamień, oraz zorganizujemy prawdziwy pojedynek czarodziejów! Nie zabraknie też nauki czarujących ruchów tanecznych oraz magicznej dyskoteki.

paintball

Paintballowy

Cena: od 399 zł

Więcej

To zabawa dla prawdziwych twardzieli. Przed nami stoi szereg wyzwań, a kiedy w końcu zasłużymy sobie na miano strzelca wyborowego, przyjdzie nam sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Wielki i groźny lew afrykański przemykać będzie to tu, to tam. Zobaczymy, kto będzie myśliwym, a kto zwierzyną!

ksiezniczka

Bal u księżniczki

Cena: od 299 zł

Więcej

Z całego królestwa zjadą się dystyngowani dżentelmeni oraz nobliwe damy. Szlachetni panowie skłonią się w geście przywitania, a damy dygną uprzejmie. Uroczystość uświetni wspaniały bal w rytmie walca – panowie z gracją poprowadzą swoje partnerki, a kolorowe suknie zawirują w takcie na trzy. Ach, jak będzie pięknie! Jedyne co pozostanie to… Szalona zabawa na całego! Mnóstwo gier i konkursów z nagrodami i taneczna parada.

potwory

Potwory

Cena: od 299 zł

Więcej

Z ponurych lochów, zza grobu i z mrocznej jaskini wypełźnie, wylezie i wyskoczy wszelkiej maści potwora. Wampiry, wilkołaki i zombie – zapanują na salonach! Strasznie dużo przerażających zabaw i konkursów. Zapolujemy na monstrum, wystrugamy osikowy kołek i unieszkodliwimy ożywioną mumię! Zatańczymy też disco zombie dance i zaśpiewamy wilkołakową pieśń.

gwiazda

Gwiazda filmowa

Cena: od 799 zł

Więcej

Czy Twoje dziecko chciałoby w przyszłości występować na srebrnym ekranie? Teraz ma szansę poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa! Pod jego posiadłość podjedzie ekskluzywna limuzyna, a do jego dyspozycji będzie zarówno profesjonalny stylista, jak i fotograf. Wraz z animatorem, który prowadzić będzie zabawy w klimacie filmowym, udamy się na premierę filmu. Pod kinem czekać będzie tłum reporterów, a spacer po czerwonym dywanie odbędzie się w błyskach fleszów!

piosenkarka

Piosenkarka

Cena: od 399 zł

Więcej

Każda dziewczynka marzy o tym, żeby w przyszłości zostać piosenkarką, ale nie każda będzie mogła zrealizować swoje marzenia już w dniu najbliższych urodzin! Profesjonalna stylizacja i najmodniejsza kreacja jeszcze nie wystarczą. Choć śpiewać każdy może (i będzie), trzeba na dodatek odrobiny talentu. Scena, głośniki i mikrofon, to wszystko też się przyda!

kosmos

Statek kosmiczny

Cena: od 399 zł

Więcej

Wraz z naszymi astronomicznie sympatycznymi animatorami, Państwa pociecha przeistoczy się w prawdziwego astronautę i podróżować będzie na krańce wszechświata w poszukiwaniu odlotowych przygód! Nim jednak wyruszymy czeka nas pionowy start rakietą oraz przesiadka do promu gwiezdnego w strefie bez grawitacji! Mnóstwo niezbadanych planet pozwoli naszym międzygalaktycznym podróżnikom na niezwykłe odkrycia, kosmiczne zabawy i frajdę, jak stąd do księżyca!

kids2

Cena: od 299 zł

Gra miejska

Więcej

Mapa, kompas to nieodłączny element każdej udanej wyprawy! Dzieci podczas urodzin odbędą podróż po zakątkach Poznania, między innymi wykonując zadania, rozwiązując zagadki, rebusy, krzyżówki. Wędrówka zostanie zwieńczona poczęstunkiem - pysznym tortem w gronie towarzyszy wyprawy!

W ramach pakietów

  1. Dojedziemy wprost do Państwa – nie trzeba się ruszać z domu!
  2. Nad bezpieczeństwem i aktywnym uczestnictwem dzieci, czuwać będą zawodowi animatorzy – mogą Państwo być spokojni, a wasze pociechy przeżyją mnóstwo frajdy i zyskają mnóstwo świetnych wspomnień!
  3. Szczegółowo zaplanujemy scenariusz projektu – odsapnij trochę, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!
  4. Zapewnimy niezbędne zaplecze materiałowe i techniczne – dzięki doskonałemu wyposażeniu nie pozwolimy na chwilę nudy!
  5. Dobierzemy tematyczne kostiumy
  6. Przeprowadzimy profesjonalny face-painting (malowanie buziek) dopasowany do scenariusza
  7. Urządzimy pokaz modelowania balonów
  8. Dostarczymy urodzinowy tort i szampana Piccolo


Zajmujemy się kompleksową organizacją urodzin dla dzieci. W naszej bogatej ofercie można znaleźć wiele atrakcji, które uświetnią każdą imprezę urodzinową m. in. watę cukrową, wielkie bańki mydlane czy klauna, bardzo popularną postać na urodzinach. Organizacja imprez urodzinowych sprawia nam mnóstwo frajdy i tą radością chcemy zarazić wszystkich gości! Działamy na terenie Poznania i Łodzi oraz okolic.

Pakiet ekstra malowanie tort szampan malowanie animacje
Pakiet super banki wata malowanie tort szampan malowanie animacje
Pakiet luksusowy klaun banki wata malowanie tort szampan malowanie animacje

Przedstawione pakiety są jedynie propozycjami - możliwa jest ich modyfikacja poprzez dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

baner

Nasza pomysłowa załoga dopilnuje doskonałego nastroju i aktywnego uczestnictwa wszystkich zaproszonych gości. Dzięki najwyższej klasy sprzętom oraz bogatemu zapleczu materiałów i rekwizytów, jakość oraz bezpieczeństwo imprezy zostanie zachowane na najwyższym poziomie. Specjalnie dobrany scenariusz stworzy niepowtarzalny klimat, dzięki któremu przeniesiemy się w najdalsze zakątki naszego globu i jeszcze dalej! A wszystko to po to, aby rozwinąć skrzydła wyobraźni, wzbogacić kreatywność i zaangażowanie. Przede wszystkim jednak, aby zapewnić maksimum frajdy kochanym dzieciakom!