Symulatory i Rodeo

AngryBull

Cena

Więcej

Wściekły byk zrzuca każdego, kto jest wystarczająco śmiały, żeby zmierzyć się z nim w pojedynku jeździeckim. Tylko najwytrawniejsi kowboje są w stanie utrzymać się na jego grzbiecie dłużej niż kilka sekund. To wyśmienita zabawa dla odważnych, ale także spektakularne widowisko dla obserwatorów.

HitBoxer

Cena

Więcej

Urządzenie służy do pomiaru siły włożonej w uderzenie. To świetny sprawdzian na to, czy uczestnicy zabawy mają predyspozycję, by zostać zawodowymi bokserami. Konkurs wyłania największego siłacza wśród siłaczy!

StrongKick

Cena

Więcej

Sprzęt służy do mierzenia ile mocy w nogach posiadają uczestnicy zabawy. Każdy kto weźmie udział w konkursie będzie miał szansę się przekonać się czy się nadaje na profesjonalnego piłkarza. W końcu od siły kopnięcia wiele zależy!

MilkyCow

Cena

Więcej

Dla laików z miasta i starych farmerów wyjadaczy to okazja do sprawdzenia się w roli kowboja. Po raz kolejny trzeba będzie ujarzmić dziką bestię? Nie tym razem! Zadanie polega na jak najszybszym wydojeniu sztucznej krowy. Nie każdy to potrafi. W każdym wypadku jednak gwarantujemy ubaw po pachy!

ProSurfing

Cena

Więcej

Dla wszystkich dzieciaków (i nie tylko), które pragną w przyszłości jeździć na desce czy surfować po falach to doskonała wprawka! Symulator jazdy na desce daje możliwość ćwiczenia równowagi, refleksu, ale przede wszystkim umożliwia mnóstwo dobrej zabawy. Dzięki dmuchanemu otoczeniu każdy upadek zostanie zamortyzowany, a surferzy z pewnością spróbują swych sił ponownie!