Sprzęt do gier, konkursów i rywalizacji

MaxyVolleyball

Cena

Więcej

Dmuchane boisko do siatkówki pozwala na grę z polotem, nie trzeba się bowiem obawiać twardego lądowania. Finezyjnie akrobatyczne serwy, pełne poświęcenia odbiory, czy niemożliwie wyskokowe bloki to norma dla zawodników tej zabawy. Drzwi do siatkówki bez granic stoją otworem!

BigFooTable

Cena

Więcej

Sprzęt pozwala wczuć się w rolę jednego z piłkarzyków stołowych. Zasady pozostają takie jak w piłce nożnej, z tym że nasze ruchy ograniczone są przez poziome osi, do których jesteśmy przecież przymocowani! Przednia zabawa dla małych i dużych fanów footballu stołowego.

SoftBasket

Cena

Więcej

Coś dla pasjonatów piłki koszykowej. Miękkie i sprężyste boisko pozwala na robienie wsadów niczym Michael Jordan! Dmuchaniec aktywizuje wszystkich uczestników gry. Pozwala na rozwój współzawodnictwa i ducha sportu.

BungyRun

Cena

Więcej

Dmuchana atrakcja przeznaczona dla prawdziwych siłaczy. Zabawa polega na pokonaniu niewielkiej odległości od tylniej nadmuchiwanej ściany urządzenia w kierunku przeciwnym. Nic prostszego prawda? Trzeba mieć tylko na uwadze, że ruchy uczestników krępują przyczepione do nich silnie elastyczne liny. Za każdym razem kiedy zrobimy kilka kroków do przodu, odciągają graczy z wielką siłą z powrotem. Wygrywa ten, kto zajdzie dalej!

NiceGol!

Cena

Więcej

Każde dziecko o sportowym zacięciu pokocha tę zabawę! Dmuchana bramka piłkarska pozwoli wykazać się celnością oraz sprawnością ruchową.

MiniGolf

Cena

Więcej

Mini golf to doskonała zabawa zarówno dla małych, jak i większych graczy, którzy chcą przetestować swoją sprawność we władaniu golfowym kijem. Zasady panują tu takie same jak w przypadku prawdziwego golfa, z tą jedynie może różnicą, że na drodze piłeczki, nim trafi do dołka, pojawi się wiele przeszkód zmuszających do myślenia i ostrożnego planowania ruchów.

RC RaceTrack

Cena

Więcej

Właściwy tor to podstawa dobrego wyścigu. Tylko czym się ścigać? Najnowszej generacji samochodami RC- oczywiście! Każdy fan motoryzacji- mały i duży- marzy o tym, żeby móc choć raz pobawić się takim cudeńkiem!

EasyBowl

Cena

Więcej

Dzięki przenośnej kręgielni wesołe pociechy otrzymają szansę na niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu. Kto zbije więcej kręgli- ten wygrywa!

HappyFisherman

Cena

Więcej

Kapitalna zabawa sprawnościowa polegająca na wyławianu za pomocą magnetycznej wędki pływających w basenie kolorowych rybek lub kaczek.

Kicker

Cena

Więcej

Poczciwy stół do piłkarzyków doda każdej imprezie uroku. Pozwoli na drużynową rywalizację, zaciętą walkę i wielkie piłkarskie emocje! Kto grał, ten wie.

ASGRange

Cena

Więcej

Strzelnica ASG to strzał w dziesiątkę dla fanów militariów. Realistyczne repliki broni, duży zasięg oraz wysoka precyzja nadają zabawie cech autentyczności. Dzięki nowoczesnym technikom elektrycznego napędzania, systemowi Hop-up, magazynkowi typu Hi-cap oraz szynie RIS, nasze karabinki dają możliwość oddania ogromnej ilości strzałów w krótkim czasie przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej celności.

BowRange

Cena

Więcej

Strzelnica łucznicza to atrakcja, która fanów fantastyki i średniowiecznych bitew przyprawia o wypieki na twarzy. To również coś dla zaciekłych myśliwych. Niezależnie od preferencji znajdzie się coś dla każdego. Dysponujemy długimi łukami klasycznymi, sportowymi łukami, łukami bloczkowymi oraz łukami o małym naciągu dla wszystkich amatorów bez względu na wiek i doświadczenie!

BBRange

Cena

Więcej

Strzelanie z wiatrówek to doskonała okazja do pokazania, kto ma najlepszego cela. Zaletą wiatrówki jest jej kilkuset metrowy zasięg oraz doskonała precyzja strzału. Metalowy śrut wylatuje z lufy z prędkością nawet do 300 m/ s, co pozwala pociskowi przebić się przez masy powietrza i dotrzeć w prostej linii do odległego celu. Kartonowe tarcze dają możliwość weryfikacji umiejętności strzeleckich uczestników zabawy.

DartMachine

Cena

Więcej

Elektroniczna tablica do darta pozwala na sprawdzenie kto jest mistrzem w rzucie lotką do celu. Zwycięża oczywiście ten, komu uda się trafić w najwyżej punktowane pola największą ilość razy. Dart wspomaga rozwój zręczności, uczy koncentracji oraz precyzji. To wyjątkowa zabawa dla wszystkich, którzy chcą przetestować swoją celność!

GolfDisc

Cena

Więcej

Choć to bardzo nowy rodzaj rozgrywek sportowych zdołał już zaskarbić sobie rzesze zwolenników, a wśród nich pojawili się prawdziwi mistrzowie. Zabawa polega na trafieniu do metalowego kosza specjalnym dyskiem ze znacznej odległości. Wygrywa ten, kto dokona tego w najmniejszej ilości rzutów.