Uroczystości rodzinne

ANIMATOR
malowanie
Organizują Państwo wesele, komunię lub chrzciny i pragną, żeby dzieci się nie nudziły, a jednocześnie były w dobrych rękach? To propozycja dla Państwa! W trakcie uroczystości, tych małych i tych dużych, dopilnujemy, aby dzieci miały stosowną opiekę oraz twórczo i radośnie spędziły czas.
125 zł/1h
BAŃKI MYDLANE
banki

100 zł/10 os.
Więcej

Zestaw do dmuchania mydlanych baniek sprawi dzieciom mnóstwo radości. Niech powietrze zalśni kolorami całej Ziemi!

MALOWANIE TWARZY
malowanie

10 zł/os
Więcej

Dzięki utalentowanym animatorom – artystom Państwa pociechy przejdą metamorfozę i zmienią się nie do poznania. Wymyślne motywy ozdobią ich zadowolone buzie – przeistaczając je w żywe dzieła sztuki.

WARSZTATY PLASTYCZNE
warsztaty

300 zł/h
Więcej

Dla wszystkich uzdolnionych artystycznie dzieciaków to prawdziwy raj. Przed nimi wypełnianie autorskich kolorowanek, wyklejanie, malowanie, lepienie z plasteliny, modeliny, gliny, a nawet tworzenie własnych odlewów gipsowych!

KLAUN
klaun

od 200 zł/1h
Więcej

Doskonały komik swoim występem uświetni każdą uroczystość, a przede wszystkim zapewni wesoły nastrój i mnóstwo śmiechu.

baner
Kącik dobrej zabawy

Czas trwania: 4 godz. Ilość dzieci: 10 Ilość animatorów: 1 osoba Cena: 699 zł


W ramach tego pakietu odwiedzą Państwa nasi radośni animatorzy, którzy pozwolą Wam w pełni cieszyć się uroczystością. Z radością zaopiekują się wszystkimi obecnymi dziećmi, organizując dla nich warsztaty plastyczne, zabawy, gry oraz konkursy z nagrodami. W niebo poszybują bańki mydlane, a domowy inwentarz wzbogaci się o dmuchane zwierzaki! Na uśmiechniętych twarzach dzieci pojawią się bajkowe makijaże.


Kącik wyjątkowej zabawy

Czas trwania: 4 godz. Ilość dzieci: 20 Ilość animatorów: 2 osoby Cena: 1499 zł


Malowanie, lepienie, rzeźbienie i wyklejanie w ramach zajęć plastycznych, pozwoli Państwa kochanym pociechom wyżyć się artystycznie oraz stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki. Dziecięce twarze ozdobią oryginalne wzory. Zabawy ruchowe wyzwolą w nich mnóstwo dobrej energii i wywołają uśmiech od ucha do ucha. Konkursy z nagrodami pozwolą wykazać się najsprawniejszym. Nad wszystkim czuwać będą profesjonalni animatorzy. Uroczystość odwiedzi wielka gromada zwierzaków wprost z ZOO! – Jakiego? – Balonowego! Dodatkowo dzięki trampolinie i zawodowemu akrobacie, pociechy nauczą się elementarnych zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania skoków na batucie oraz efektownych sztuczek w powietrzu!


Kącik zabawy doskonałej

Czas trwania: 4 godz. Ilość dzieci: Bez limitu Ilość animatorów: 4 osoby Cena: 3999 zł


Warsztaty plastyczne, wielkie bańki mydlane, konkursy, gry i zabawy pod czujnym okiem animatorów, to wszystko znajdą Państwo w tym pakiecie! – Akrobacje na batucie i malowanie twarzy? – Też! – Nagrody, dyplomy i niespodzianki dla najmłodszych? – A i owszem! Dodatkowo każde dziecko będzie miało możliwość wypuszczenia w niebo świetlistego lampionu chińskiego. – Co jeszcze bardziej różni ten pakiet od innych? – Rzecz magiczna! Wielki, niezwykle kolorowy, czadowy dmuchany zamek oraz równie „odjechana” dmuchana zjeżdżalnia!


Dzieci to nie niewątpliwie jedni z najważniejszych gości każdej rodzinnej uroczystości. Nasi doświadczeni animatorzy nie pozwolą by nudziły się choć przez sekundę. W zależności od grupy wiekowej oraz zainteresowań dzieci, dobierać będą odpowiednie gry i zabawy. Korzystając z bogatego zaplecza rekwizytów sprawią, że każdy, nawet najbardziej wymagający maluch znajdzie coś dla siebie!