Przedszkola

Bale karnawałowe, dyskoteki i wszelkie imprezy tematyczne wewnątrz budynku to spore wyzwanie organizacyjne oraz doskonała okazja do nietuzinkowej zabawy, której nie sposób zrealizować w ramach standardowych zajęć. Wychodząc naprzeciw potrzebom, i tak już zapracowanych, wychowawców i rodziców, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedszkoli.
ZAMEK DMUCHANY
zamek

od 949 zł/5h
Więcej

Dzieci to uwielbiają! Szaleństwo ruchowe, które jest bezpieczne jak żadne inne, a do tego sprawia ogromną frajdę. Dmuchany zamek pozwala się ścigać, skakać, turlać i przewracać do woli bez żadnego ryzyka!

LIMUZYNA
limuzyna

300 zł/1h
Więcej

Przejażdżka luksusową limuzyną pozwoli poczuć się solenizantowi jak prawdziwy VIP. W środku czeka nas moc zabaw i konkursów!

ANIMATOR
animator

125 zł/1h
Więcej

Profesjonalny aranżer przyjemnego spędzania czasu, który dopilnuje, żeby cała gromada dzieci aktywnie uczestniczyła w zabawie.

KLAUN
klaun

od 200 zł/1h
Więcej

Doskonały komik swoim występem uświetni każdą uroczystość, a przede wszystkim zapewni wesoły nastrój i mnóstwo śmiechu.

baner

Pakiet dobrej zabawy

Wiemy jak wielką frajdę sprawia dzieciom dmuchana zjeżdżalnia oraz zamek.


W pakiecie taniej!

Cena: 4000 zł 3499 zł


Więcej

Bez tych dwóch magicznych dmuchańców nie mogłoby się obyć żadne większe wydarzenie planowane z myślą o milusińskich! W ramach tego pakietu odwiedzą dzieci również doświadczeni animatorzy, którzy poprowadzą zadziwiające konkursy oraz wręczą niezwykłe upominki zwycięzcom. Nasi zdolni artyści pomalują dzieciom buźki, do nieba pofruną kolorowe bańki mydlane, a wspólny taniec wyzwoli mnóstwo pozytywnej energii i pozwoli nieśmiałym zdobyć się na odwagę!

Pakiet wyśmienitej zabawy

Pakiet wyśmienitej zabawy zawiera w sobie wszystko to, co pakiet podstawowy oraz dodatkowo...

W pakiecie taniej!

Cena: 5000 zł 4399 zł


Więcej

Zabawę i sesję zdjęciową z żywą maskotką. Dzieciaki dowiedzą się gdzie rosną balonowe kwiaty i jak zmieścić w pokoju całe ZOO. Całość uświetni występ szalonego klauna!

Pakiet zabawy doskonałej

Pakiet zabawy doskonałej to połączenie dwóch poprzednich pakietów oraz rozszerzenie ich o dodatkowe atrakcje.

W pakiecie taniej!

Cena: 6600 zł 5999 zł


Więcej

Dzięki dwóm trampolinom oraz akrobacie – instruktorowi, pociechy nauczą się jak bezpiecznie skakać na batucie i jak wykonywać niebywałe ewolucje w locie. Każde dziecko będzie miało szansę na przejażdżkę przyjaznym kucykiem oraz pyszną watę cukrową. Wielkie bańki mydlane odmienią krajobraz, przeistaczając go w zaczarowaną krainę!

Przedstawione pakiety są jedynie propozycjami - możliwa jest ich modyfikacja poprzez dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.