PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2017 EventForKIDs® IQ+

EventForKIDs®IQ+ organizuje wyjątkowe półkolonie dla dzieci z klas I – VI szkoły podstawowej. Oferta obejmuje organizację półkolonii zimowych. Podczas nich chcielibyśmy zabrać dzieci do świata zabawy, nauki i sportu. Każde z przygotowanych przez nas zajęć zawiera elementy edukacyjne, dzięki czemu dzieci w przyjaznej atmosferze poznają otaczający je świat. Dodatkowo podczas każdego turnusu dzieci odbędą wycieczkę wyjazdową, podczas której zdobędą nową wiedzę i nabędą nowe umiejętności, a przede wszystkim wyruszą w niesamowitą podróż!

Więcej

Podczas wspólnie spędzonego czasu, uczestnicy półkolonii poznają zasady zdrowego żywienia, twórczo i aktywnie spędzą czas zorganizowany przez naszych wychowawców – animatorów. Całość półkolonii nastawiona będzie na ruch i rozwój dziecka. Pierwszym walorem edukacyjnym półkolonii są warsztaty kulinarne, odbywające się każdego ranka, podczas których dzieci będą mogły przygotować zdrowe i smaczne śniadania, oraz poznać swoje efekty pracy podczas wspólnego posiłku.

TURNUS I EventForKIDs® IQ+ 2017

kolonie

PONIEDZIAŁEK, 30.01.2017

Dzień Superbohaterów

Świat pełen jest Superbohaterów! To w dzieciach drzemie ta wyjątkowa siła, a każde z nich jest nawiększym bohaterem, którego supermoce trzeba pomóc mu odkryć. Dlatego pierwszego dnia półkoloni podczas zabaw integracyjnych zadbamy, aby wszyscy poczuli się dobrze w gronie swoich nowych kolegów i koleżanek. Każdy uczestnik stanie się Superbohaterem, dzięki warsztatom kostriumowym oraz specjalnie przygotowanej grze scenariuszowej.

kolonie

WTOREK, 31.01.2017

Dzień Muzyczny

Zabawa ruchowa w połączeniu z melodiami oraz grą na instrumentach znakomicie rozwija słuch muzyczny dziecka. Dzieci podczas tego dnia będą miały możliwość własnoręcznie stworzyć swój wymarzony instrument muzyczny. Ponadto zadbamy o dodatkowy aspekt edukacyjny, a będzie nim recykling. Zagadnienie to zostanie poruszone podczas zajęć, a budulcem do stworzenia przez dzieci intrumentów będą materiały recyklingowe, którym nadamy drugie życie!

kolonie

ŚRODA, 01.02.2017

Dzień archeologiczny

Odkrywanie rzeczywistości i poznawianie świata, to najlepsza zabawa dla każdego dziecka! Dlatego uczestnicy naszych półkolonii przeniosą się w czasie podczas zabaw, które rozwijać będą sferę sensoryczną dziecka. Poszukiwanie tajemniczych przedmiotów w różnych strukurach między innymi takich jak piasek, ryż czy kasza to tylko przedsmak wyśmienitej zabawy!

kolonie

CZWARTEK, 02.02.2017

Wycieczka z Koziołkiem

Wyjątkowa atrakcja dla wszystkich miłośników sportu, a w szczególności fanów piłki nożnej! Podczas wycieczki zabierzemy dzieci do świata wielkich sportowych marzeń. Dlatego uczestnicy wyprawy zwiedzą tego dnia kulisy świata piłki nożnej zwiedzając między innymi: Hol Główny – Recepcję, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Szatnię Gości, Tunel-Strefę Zero, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych. Oprócz przewodnika w wycieczce udział bierze również maskotka Kolejorza – Koziołek.

kolonie

PIĄTEK, 03.02.2017

Dzień warsztatów chemicznych

Ostatniego dnia półkolonii, dzieci będą mogły wcielić się w rolę chemików. Podczas warsztatów przy pomocy animatorów wykonają bardzo efektowne doświadczenia dotyczące różnych stanów skupienia wody. Popołudniu będziemy kontynuowali wodniacką tematykę, ponieważ chętne dzieci wybiorą się do raju dla wszystkich pływaków, jakim są Termy Maltańskie.

Warsztaty dodatkowo we wtorki i piątki

kolonie
kolonie

TURNUS II EventForKIDs® IQ+ 2017


kolonie

PONIEDZIAŁEK, 06.02.2017

Dzień LEGO®

Dzień LEGO® to swobodne zabawy tworzenia fantastycznych budowli z klocków, ale również wyjątkowe warsztaty, ponieważ nic tak nie łączy ludzi jak wspólna zabawa. Klocki latające w powietrzu i zdrowa rywalizacja - to tylko niektóre z wrażeń jakie czekają uczestników podczas budowania robotów z zestawów LEGO®.

kolonie

WTOREK, 07.02.2017

Dzień Foto

Dzień FOTO to okazja dla wszystkich dzieci do poznania tajników profesjonalnej fotografii. Dzięki niezwykłym warsztatom, każdy z uczestników półkolonii będzie miał sposobność zdobycia umiejętności, między innymi z zakresu kadrowania oraz perspektywy. Ponadto dzieci poznają różne dziedziny fotografii i ich przeznaczenie w codziennym życiu.

kolonie

ŚRODA, 08.02.2017

Dzień Indiański

Dzieci tego dnia półkolonii dzieci wybiorą się w niezapomnianą podróż do indiańskiej wioski, gdzie poznają zasady w niej panujące, przybiorą swoje indiańskie imiona i poznają ich znaczenie. Ponadto podczas fantastycznej zabawy dowiedzą się jakie istnieją tropy zwierząt, jak je rozróżniać oraz będą nasłuchiwać przyrodę. W Indiańskiej wiosce nie zabraknie również zabaw ruchowych podczas polowania na bizony, czy tańców animacyjnych podczas wywoływania deszczu.

kolonie

CZWARTEK, 09.02.2017

Karmelkowo Manufaktura Cukierków

Doskonała atrakcja dla wszystkich łasuchów! Nie dość ze słodko to jeszcze zdrowo! Wszystko to podczas trzeciego dnia półkolonii drugiego turnusu. Tego dnia dzieci wybiorą się na wycieczkę, gdzie podczas warsztatów stworzą swoje przepyszne wyjątkowe lizaki i cukierki! Uczestnicy warsztatów poznają również proces produkcji karmelu, cukierków i lizaków.

kolonie

PIĄTEK, 10.02.2017

Dzień Gier Planszowych

Tydzień z naszymi półkoloniami zakończymy cofnięciem się w czasie, aby zagrać w ulubione gry naszych rodziców z lat ich młodości. Grać będziemy między innymi w kapsle, klasy, gumę. Na grach podwórkowych się nie skończy, ponieważ każde dziecko będzie miało możliwość stworzenia swojej wyjątkowej gry planszowej i zabrania jej do domu!

Warsztaty dodatkowo we wtorki i piątki

kolonie
kolonie

Cena za turnus: 299 zł