"Moto" atrakcje

GoKart!

Cena

Więcej

Fantastyczny sposób na aktywizację ruchową, wyzwolenie energii i sportowego ducha. Gokarty to urządzenia znane i lubiane na całym świecie. Czterokołowe pojazdy pozwolą dzieciom na szalone wyścigi i emocjonujące przejażdżki.

SpeedQuad

Cena

Więcej

Zwariowana rundka terenowym czterokołowcem to siódme niebo dla małych motoryzacyjnych maniaków.Quady stały się w ostatnim czasie niezwykle popularną rozrywką. Ich lekka konstrukcja, relatywnie wysoka moc silnika oraz crossroadowy design sprawiają, że nie ma dla nich przeszkód niemożliwych do pokonania, a jazda nimi to czysta przyjemność.

ElectroCar

Cena

Więcej

Mikrosamochodziki to wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych. Coraz modniejsze akumulatorowe auta dają szansę na pierwsze przygody za kierownicą. Nasze repliki wiernie odwzorowują projekty ekskluzywnych marek zachowując tym samymelegancką prezencję. Doskonały wygląd, możliwość zdalnego prowadzenia pojazdu oraz najwyższej jakości części gwarantują bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Ale wiadomo, że nie tylko o to przecież chodzi. W końcu jazda luksusowym samochodem to kwestia prestiżu!

Segway

Cena

Więcej

Dwuśladowe pojazdy wykorzystujące w zadziwiający sposób żyroskopową technologię utrzymują się w pionie wydawałoby się wbrew prawom fizyki! Niezwykle popularna rozrywka niezmiennie towarzyszy każdej większej imprezie plenerowej. To jednak nie tylko zabawka, ale również praktyczny środek transportu, który może posłużyć do przemieszczania się po niewielkich odległościach w specjalnych strefach ruchu np. na terenie targów. Dodatkowo przyciąga uwagę i może stanowić świetny dodatek do kampanii marketingowej.