Karuzele i inne mechaniczne atrakcje

Chair-O-Plane

Cena

Więcej

Łańcuszkowa karuzela stanowi nieodzowny element większych imprez plenerowych dla dzieci. Barwna, finezyjnie wykończona solidna konstrukcja, zapewni niezapomniane emocje oraz wysokie bezpieczeństwo.

VeniceFun

Cena

Więcej

Atrakcja rodem z wesołego miasteczka rozpromieni buzię każdego brzdąca, który na nią wsiądzie. Kręcić można się na fantastycznym koniu, w filigranowej filiżance, czy w wyścigowym samochodzie.

FairyTrain

Cena

Więcej

Bajeczna kolejka szynowa zabierze dzieciaki na przejażdżkę do krainy fantazji. Ozdobiona kolorowymi ornamentami, starannie wykonana zachęca do zabawy i uruchomienia wyobraźni.

EuroBungee

Cena

Więcej

Dla łakomych mocnych wrażeń, to zabawa obowiązkowa. Uczestnicy przywiązani są do konstrukcji stabilizującej za pomocą elastycznych lin, co pozwala na celne odbicie się od trampoliny oraz wykonywanie podniebnych ewolucji bez najmniejszych obaw.

SuperJump

Cena

Więcej

Batuty dają możliwość wykonywania szalonych powietrznych ewolucji. Pod okiem naszego czujnego instruktora oraz dzięki zabezpieczającym siatkom dzieciaki będą miały możliwość bezpiecznej zabawy ruchowej oraz nauki ciekawych figur akrobatycznych.

MiniCatapult

Cena

Więcej

W każdym z nas drzemie głęboko zakorzenione potężne pragnienie wywoływania drastycznych, nagłych zmian w naszym otoczeniu. Pamiętasz kiedy jako dziecko z lubością burzyłeś wysokie wieże z drewnianych klocków? To właśnie ów zew siania zniszczenia dawał o sobie znać. Żądza destrukcji może być niebezpieczna, ale jest sposób na to, żeby ją oswoić! Trzeba ją od czasu do czasu wyładować. Dlatego tym razem nikt nie zgani małych nicponi, za to, że bawią się w oblężenie i z nieudawaną satysfakcją wysyłają z katapulty kolejne pociski w ułożone wcześniej przez siebie konstrukcje z klocków.