Firmy

Opieka nad dużą grupą dzieci to ogromne wyzwanie, dlatego liczy się odpowiednia organizacja i profesjonalizm. Świadomi tej odpowiedzialności stworzyliśmy specjalną ofertę dla firm i fundacji. Każdy z naszych projektów przemyślany jest w najdrobniejszych szczegółach, a scenariusze skonstruowano tak, aby eventy dopięte były na ostatni guzik.
 
 
Eventy promocyjne

Każde dobrze prosperujące przedsiębiorstwo wie, jak istotną rolę w dążeniu do sukcesu odgrywa efektywna reklama. Skutecznym sposobem dotarcia do wybranej grupy odbiorców, jest organizacja eventu promocyjnego.

Więcej

Do najważniejszych zadań jakie stoją przed twórcami strategii popularyzacyjnej, należy jasne sprecyzowanie celów. W ścisłej czołówce tych najczęściej pożądanych plasuje się kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Skuteczna kampania marketingowa łączy elementy dbałości o dobry PR z zwiększeniem świadomości marki. Idealną realizacją takich założeń w praktyce są eventy promocyjne, wspomagające kształtowanie się przyszłych gustów konsumenckich – od najmłodszych lat. Na ostateczny kształt skutecznej promocji wpływa indywidualny charakter przedsiębiorstwa. Zgodnie z tą domeną konstruujemy koncepcję i wdrażamy strategię działania zgodną z konkretnymi potrzebami, tak aby kampania odniosła sukces.

EventForKIDs ®

promocje
Pikniki rodzinne

Kreowanie odpowiednich warunków do tworzenia i umacniania więzi między pracownikami, to niezbędna umiejętność dalekowzrocznych przedsiębiorców. Nic nie wpływa lepiej na finalny efekt biznesu, jak bezkonfliktowa komunikacja w firmie!

Więcej

Pikniki, festyny rodzinne, zorganizowane spotkania na wolnym powietrzu – są przykładem wdrażania takiej strategii w życie. Nasza firma pomoże w realizacji każdego przedsięwzięcia plenerowego. Zajmiemy się całokształtem eventu, począwszy od cateringu, na wieloaspektowej organizacji aktywnego spędzania czasu dla dzieci kończąc. Zapewnimy Państwu profesjonalną opiekę nad dziećmi w wykonaniu wykwalifikowanych animatorów, doskonałą zabawę dzięki współpracy z zawodowymi artystami oraz najwyższej jakości zaplecze techniczne z naszej bogatej listy atrakcji do wyboru!

EventForKIDs ®

kids2
Eventy okolicznościowe

W tym szczególnym czasie chcielibyśmy zaproponować Państwu naszą wyjątkową ofertę Bożonarodzeniową, przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Więcej

Imprezy okolicznościowe to wydarzenia, dzięki którym mamy możliwość podziękować załodze za wysiłek i ciężką pracę. A jak zrobić to lepiej, niż sprawiając radość tym, których pracownicy kochają najbardziej – dzieciom? Eventy świąteczne wymagają starannego przygotowania. Istotną rolę odgrywa dobrze napisany scenariusz. A kiedy dobry scenariusz wykonują profesjonaliści – impreza musi się udać! Na Państwa życzenie zaplanujemy i zrealizujemy każdą imprezę okolicznościową od Mikołajek, po Dzień Dziecka.

EventForKIDs ®


Kącik zabawy

Dzięki naszemu Kącikowi Zabaw Państwa pociechy będą w dobrych rękach, aktywnie i twórczo spędzając czas, który dzięki nam będą mogli Państwo poświęcić na rozwój zawodowy.

Więcej

W czasie służbowych konferencji, wielu rodziców nie ma możliwości zapewnienia dzieciom odpowiedniej opieki. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych, którzy chcą brać aktywny udział w życiu zawodowym, nie zaniedbując jednocześnie rodzicielskich powinności – stworzyliśmy specjalną ofertę.

zabawa
Paczki i kosze tematyczne

Aby uświetnić eventy okolicznościowe, tak by na długo zapadły w pamięć, konieczne jest przygotowanie odpowiednich podarunków dla uczestników. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu nietuzinkowych prezentów tematycznych. Proszę sprawdzić!

paczki
Organizujemy również:
eventy

Mikołajki

andrzejki

Andrzejki

zajac

Zajączka

haloween

Haloween

dzien dziecka

Dzień Dziecka

dzien matki

Dzień Matki

dzien babci

Dzień Babci

dzien dziadka

Dzień Dziadka

Wiemy jak istotna jest precyzja w planowaniu i wykonywaniu zadań na dużą skalę. Reagowanie na problemy i gotowość do podejmowania błyskawicznych decyzji w okolicznościach imprez masowych – stanowi nieodzowny atut fachowców w naszej profesji. Tylko dzięki poważnemu traktowaniu klientów oraz realizowanych zadań – możemy zapewnić wysoki standard usług i doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom!

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy kochają pracę z dziećmi (nierzadko sami są rodzicami), stanowi ona ich pasję i powołanie! Animatorzy EventForKIDs ® to grupa kreatywnych i młodych ludzi sumiennie wykonująca podjęte wyzwania. Dzięki edukacji pedagogicznej oraz doświadczeniu jesteśmy świetnie przygotowani i zawsze spodziewamy się niespodziewanego. Odpowiednie podejście do maluchów i dobry kontakt z nimi, przyczynia się do obopólnej satysfakcji oraz udanej realizacji wydarzeń.

Specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych dla dzieci. W ramach kompleksowej obsługi wydarzeń adresowanych do młodego odbiorcy nie zapominamy też o rodzicach. Stąd w naszej ofercie można znaleźć organizację pikników rodzinnych i firmowych. Możemy pochwalić się przygotowaniem wielu eventów dla firm, kierowanych do dzieci, a każde z naszych doświadczeń staramy się wykorzystać, aby doskonalić nasze usługi. Działamy na terenie całej Polski, natomiast nasze placówki stacjonarne znajdują się w Poznaniu i Łodzi.

Zapewniamy

(Najedź myszką na tekst żeby zatrzymać wyświetlanie tekstu)