Dmuchańce / Dmuchane Zjeżdżalnie

PowerSlide

Cena

Więcej

Zjeżdżalnie dmuchane stały się nieodłącznym elementem imprez dla dzieci. Ich stale rosnąca popularność wynika niewątpliwie z ogromnej radości jakiej dostarczają najmłodszym. Nic dziwnego! Już wspinaczka po wysokiej stromiźnie na sam szczyt może przyprawić o szybsze bicie serca, a co dopiero sam szalony zjazd?! Świadomość bezpieczeństwa maluchów, mimo zawrotnej prędkości jaką potrafią osiągać podczas ślizgu po dmuchanym stoku, pozwala w pełni cieszyć się zabawą zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom.

BigWale

Cena

Więcej

Potężny wieloryb połyka dzieciaki w całości! Nie będą musiały jednak czekać latami tak jak nieszczęsny Geppetto, aż Pinocchio przyjdzie im na ratunek. Same mogą się bowiem wybawić z potrzasku i wyjechać z wielorybowego brzuszyska po fantastycznej zjeżdżalni, wydostając się na wolność w pięknym stylu!

DracoActiv

Cena

Więcej

Dzieciaki nie mogą się tym nacieszyć! Mali rycerze przechodzą test męstwa i dowiadują się jak to jest zajrzeć smokowi wprost w ziejącą ogniem gardziel. Na najodważniejszych czeka prawdziwa przygoda we wnętrzu potwora. Wystarczy wspiąć się smokowi do paszczy i dać się połknąć. Później każdy mały spryciarz domyślasię, że aby uciec ze smoczego więzienia należy wskoczyć na smoczy jęzor i zjechać po nim z radosnym okrzykiem na ustach!


Wynajmujemy zjeżdżalnie dmuchane głównie na imprezy plenerowe. I choć utarło się, że zjeżdżalnie dmuchane najlepiej prezentują się na dworze, to wbrew obiegowej opinii, równie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych. Zjeżdżalnię dmuchaną wynająć można od nas niezależnie od miejsca organizacji imprezy, gdyż działamy na terenie całej Polski, nasze punkty stacjonarne znajdują się jednak w Poznaniu i Łodzi.