Atrakcje

ZAMEK DMUCHANY
dzieci

od 949 zł/5h
Więcej

Dzieci to uwielbiają! Szaleństwo ruchowe, które jest bezpieczne jak żadne inne, a do tego sprawia ogromną frajdę. Dmuchany zamek pozwala się ścigać, skakać, turlać i przewracać do woli bez żadnego ryzyka!

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA
dzieci

od 1349 zł/5h
Więcej

Dynamiczna zabawa, która pozwoli Państwa pociechom wyżyć się ruchowo: wspinać, pozjeżdżać i poskakać na bezpiecznym dmuchanym sprzęcie.

LIMUZYNA
dzieci

300 zł/1h
Więcej

Przejażdżka luksusową limuzyną pozwoli poczuć się solenizantowi jak prawdziwy VIP. W środku czeka nas moc zabaw i konkursów!

ANIMATOR
malowanie

125 zł/1h
Więcej

Profesjonalny aranżer przyjemnego spędzania czasu, który dopilnuje, żeby cała gromada dzieci aktywnie uczestniczyła w zabawie.

MALOWANIE BUZIEK
malowanie

10 zł/os.
Więcej

Dzięki utalentowanym animatorom – artystom Państwa pociechy przejdą metamorfozę i zmienią się nie do poznania. Wymyślne motywy ozdobią ich zadowolone buzie – przeistaczając je w żywe dzieła sztuki.

MODELOWANIE BALONÓW
dzieci

100 zł/1h
Więcej

Balonowe Zoo i bukiety stały się nieodzowną częścią każdego udanego przyjęcia urodzinowego. Nasi zdolni modelarze kilkoma ruchami dłoni przemienią balony, wyczarowując całe spektrum dmuchanych dziwów od zwierzaka, aż po dwumasztowy statek!

KLAUN
klaun

od 200 zł/1h
Więcej

Doskonały komik swoim występem uświetni każdą uroczystość, a przede wszystkim zapewni wesoły nastrój i mnóstwo śmiechu.

PINIATA ZE SŁODYCZAMI
piniata

100 zł/szt.
Więcej

Zabawa z Piniatą polega na zawiązaniu oczu uczestnikom oraz rozbiciu wypchanej słodyczami specjalnej kuli, tak by jak najszybciej dobrać się do jej pysznej zawartości.

TEMATYCZNE STROJE
stroje

50 zł/szt.
Więcej

Żeby lepiej wczuć się w klimat przewodniego motywu imprezy warto się odpowiednio przebrać. Szerokie zaplecze rozmaitych kostiumów tematycznych umożliwia nam przeistoczenie się w wymarzone postacie.

DEKORACJE
dekoracje

100 zł
Więcej

Bogato udekorowana przestrzeń imprezy, wprowadza odświętną atmosferę i potęguje uczucie wyjątkowości okazji.

ILUZJONISTA
iluzjonista

600 zł/pokaz
Więcej

Niesamowity magik swoimi sztukami wprawi w zdumienie największych sceptyków. Z łatwością załamie czasoprzestrzeń i oszuka grawitację. Zadziwiająco dobra zabawa dla wszystkich!

SZCZUDLARZ
szczudlarz

400 zł/1h
Więcej

Umiejętny sztukmistrz urozmaici pokazem sprawności szczudlarskich każdą imprezę dziecięcą. Skupi na sobie uwagę wszystkich obecnych oraz zaangażuje do wspólnej zabawy.

FOTOGRAF
fotograf

300 zł/2h
Więcej

Zawodowy fotograf uwieczni najważniejsze momenty imprezy, tak by można się było nimi cieszyć jeszcze długo po uroczystości.

FILM
film

350 zł
Więcej

Nagranie urodzinowe nakręcone przy użyciu kamery cyfrowej przez doświadczonego operatora, zmontowane we współpracy z zawodowymi grafikami i filmowcami, służyć będzie jako doskonała pamiątka dla solenizanta i rodziny.

TRAMPOLINA
trampolina

ok. 550 zł
Więcej

Zwariowane powietrzne ewolucje pod opieką doświadczonego akrobaty – instruktora pozwolą wznieść się na wyżyny doskonałej zabawy.

BAŃKI MYDLANE
banki

200 zł/10 os.
Więcej

Zestaw do dmuchania mydlanych baniek sprawi dzieciom mnóstwo radości. Niech powietrze zalśni kolorami całej Ziemi!

ZAPROSZENIA
zaproszenia

od 5 zł/szt.
Więcej

Dzięki specjalnie przygotowanym zaproszeniom urodzinowym będziemy mieli okazję w zachęcający sposób zaprosić naszych gości na przyjęcie.

BAŃKOWA MASZYNA
maszyna

200 zł/2h
Więcej

Setki przepięknych, kolorowych mydlanych baniek unoszących się w powietrzu jednocześnie? Czy to możliwe? Nic nie stoi na przeszkodzie – a to dzięki bańkowej maszynie!

WIELKIE BAŃKI MYDLANE
plastyka

150 zł/pokaz
Więcej

Chmara maleńkich baniek szybujących w powietrzu i mieniących się kolorami tęczy stanowi spektakularne widowisko. A co gdyby dało się wyczarować bańkę tak dużą, by zamknąć w niej całą osobę?

WATA CUKROWA
wata

100 zł/1h
Więcej

Nic tak nie cieszy dzieci, jak możliwość uformowania własnej puszystej kuli z cukrowej waty, do tego w wybranym przez siebie kolorze! Wszystkie mieszanki zawierają wyłącznie naturalne składniki.

POPCORN
popcorn

150 zł/h
Więcej

Maszyna do popcornu pozwoli na szybkie przygotowanie smakowitej prażonej kukurydzy dla dużej ilości dzieci.

FONTANNA CZEKOLADY
fontanna

100 zł/h
Więcej

Widowiskowy sposób na sprawienie dzieciakom słodkiej niespodzianki. W fontannie można zanurzyć swoje ulubione smakołyki i wyjąć pokryte warstwą przepysznej mlecznej czekolady!

WARSZTATY PLASTYCZNE
warsztaty

300 zł/h
Więcej

Dla wszystkich uzdolnionych artystycznie dzieciaków to prawdziwy raj. Przed nimi wypełnianie autorskich kolorowanek, wyklejanie, malowanie, lepienie z plasteliny, modeliny, gliny, a nawet tworzenie własnych odlewów gipsowych!

BALONY Z HELEM
balony

od 7 zł/balon
Więcej

Latające balony zachwycają dziecięce umysły i pobudzają wyobraźnię.

CHIŃSKI LAMPION
lampion

5 zł/lampion
Więcej

Ognisty lampion, szybujący po niebie, to symbol pomyślności , a przy tym spektakularne widowisko!

BROKATOWE TATUAŻE
brokat

250 zł
Więcej

Dzięki specjalnej technice zmywalnego tatuowania za pomocą ekologicznego kleju i brokatu ramiona Państwa pociech pokryją przepiękne błyszczące wzory.

KINECT
kinect

150 zł/h
Więcej

Interaktywna konsola, pozwalająca na wyczuwanie ruchu, rozbudzi nawet najbardziej opieszałych i sprowokuje aktywność u wszystkich uczestników oraz zapewni mnóstwo doskonałej zabawy.

NIEPOWTARZALNY TORT
tort

100 zł/szt.
Więcej

Specjalnie dla solenizanta oraz urodzinowych łasuchów najlepsi cukiernicy wypieką wyjątkowy smakołyk ozdobiony słodką dedykacją.

MATA TANECZNA
mata

400 zł/h
Więcej

Dla małych tancerzy, to nie lada gratka. Dzięki specjalnie skonstruowanej interaktywnej macie tanecznej, będą mieli szanse wykazać się sprawnością w tańcu oraz nauczyć czadowych kroków, które później mogą wykorzystać na parkiecie.

SAMOCHODY NA STEROWANIE
samochody

od 75/h
Więcej

Najwyższej klasy samochody RC to nie lada gratka dla małych i tych większych chłopców. Zdalnie sterowane pojazdy osiągające zawrotne prędkości, potrafią przysporzyć mnóstwo radości wszystkim maniakom motorowych wyścigów.

MASKOTKA URODZINOWA
maskotka

250 zł/h
Więcej

Wielki pluszowy zwierz o sympatycznym usposobieniu rozpromieni dziecięce twarze.

KUCYK
kucyk

200 zł/h
Więcej

Widok przesympatycznego zwierza rozweseli największego smutasa. Przejażdżka natomiast wywoła niemalże euforię!

FOTOBUDKA
budka

750 zł/2h
Więcej

Nasza maszyna pozwala napstrykać nielimitowanej ilości zdjęć w zabawnych pozach i przebraniach. Zdjęcia drukowane są od ręki, a dzięki najnowszej technologii możliwe jest ich natychmiastowe udostępnienie on-line. Fotobudka jest również dostosowana do potrzeb dzieci.

OCULUS
luk

200/h
Więcej

Chcesz poczuć się jak w „Matrixie”? Dzięki najnowocześniejszej technologii będziesz mógł wejść do świata wirtualnej rzeczywistości i przeżyć niezapomniane przygody!

logo